Giveaway: LETNÝ pieskovaný
Poznáte farebný piesok? Je tu pre tých, ktorí sa piesku nevedia nabažiť!
Naše dievčatá majú piesok často až za ušami, tak prečo nie rovno doma. Leto ešte zďaleka nekončí a táto piesková sada je ideálna na letné záhradné, alebo balkónové tvorenie.
M&A mali radosť už z prvých farebných plôch, veľmi sa im vytváranie obrázku a hranie s farebným pieskom zapáčilo. Prvé obrázky sme vytvorili na jeden šup. Dievčatá si hravým spôsobom precvičili svoje zručnosti, jemnú motoriku, chce to aj trošku trpezlivosti, hlavne ak sa jedna sada používa súčasne na vytvorenie dvoch obrázkov. Tie naše už dekorujú steny v izbičke, ale takto vlastnoručne vytvorený obrázok môžete darovať aj niekomu blízkemu, hm?
Nádhernú sadu farebného piesku V záhrade,  hýriacu farbami a dobrou náladou, ako aj mnoho iných hier, navrhol Olivier Latyk, je tiež skvelým ilustrátorom detských kníh. Ak aj vaše srdce teraz piští konkrétne po tejto krásnej hre, mám pre vás radostnú správu! Obchodík Detská hračka, v ktorom nájdete veľa úžasných spoločenských, didaktických a kreatívnych hier, vám teraz daruje sadu V záhrade

GIVEAWAY:
Pravidlá nájdete na FB profile inaSlittlestudio  a FB profile Detská hračka. Čas máte do piatka 26.augusta, do 14 hod. Platí pre SR. Držíme palce!


.prvý obrázok a veľká radosť, zábava, odporúčam!


Nádhera však? Ak sa vám obrázky páčia, teraz máte jedinečnú
šancu jednu takúto sadu vyhrať, tak neváhajte!A je to tu: "jedna malá ruka" vyžrebovala 26.8.2016 meno šťastnej výherkyne! Kreatívnu pieskovú sadu V záhrade, ktorú do súťaže venoval obchodík Detskahracka.sk, vyhráva pani Katarína Štupická. Gratulujeme a želáme veľa, veľa zábavy :)
Vám, ktorí ste nevyhrali ďakujeme veľmi pekne za účasť. Výherkyňu prosíme, aby zaslala svoje kontaktné údaje na mailovú adresu: info@detskahracka.skKomentáre

the BEST